לעמוד הפייסבוק שלנו לחצו כאן
 
 
 
עברית
 
 
 
Pусский
 
 
 
דיאנה בית ספר לספרות ולמקצועות היופי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* שם:
 
* טלפון:
 
  אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בית ספר לעיצוב שיער

 
 

דיאנה בית הספר לעיצוב שיער ומקצועות היופי


"דיאנה - בית הספר לעיצוב שיער ומקצועות היופי" נוסד לפני כ-60 שנים. כבר בשנות ה-50 האמנו שמקצועות היופי בכלל, ועיצוב שיער בפרט, צריכים להילמד בבתי ספר ייחודיים לעיצוב שיער. אמונה זו עמדה בניגוד למה שהיה מקובל באותה תקופה, בה מעצב השיער החל את דרכו כשוליה של איש מקצוע ותיק, ולמד ממנו את רזי המקצוע.

כבר בשנות ה-50 התחלנו ללמד בבי"ס "דיאנה" באופן מובנה ויסודי, על כל המשתמע מכך. הוראת המקצוע צריכה להתבצע באמצעות מורים מקצועיים, אשר מעבר להיותם מעצבי שיער מהשורה הראשונה, הינם בעלי יכולת הוראה והעברת הידע אל התלמידים.

כבר 60 שנה שבית ספר לספרות "דיאנה" מקפיד על איכות מדריכיו. כולם כאחד הינם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה מחד, ומאידך ניחנים ביכולת הוראה גבוהה ובכמיהה להעביר את הידע העצום שלהם לתלמידינו; שהינם הדור הבא בעיצוב שיער ובמקצועות היופי.

כבר בתחילת דרכנו, לפני עשרות שנים, שילבנו את כל מקצועות היופי תחת קורת גג אחת. כל זאת מתוך גישה לפיה מקצועות אלו – ובהם עיצוב שיער, טיפוח הציפורן (מניקור, פדיקור, בניית ציפורניים, קישוטי ציפורניים), קוסמטיקה ואיפור – קשורים אחד לשני ומשלימים האחד את השני. לפיכך כי יילמדו כולם תחת קורת גג אחת במוסדות לימוד שהוקמו במיוחד לשם כך.

בית ספר לספרות ולעיצוב שיער


אטרקטיביות תחומי הלימוד
רשת בתי הספר "דיאנה" הינה חלוצה בהוראת מקצועות היופי, מעיצוב שיער ועד איפור. סניפי הרשת כיום כוללים מרכזי יופי רבים, ובהם אנשי מקצוע מובילים בתחומם. גם קהל הלקוחות מצפה כיום כי כלל שירותי היופי יינתנו במקום מרכזי אחד, על מנת שיוכלו לעשות "אוברול" מכף רגל ועד ראש.
 
 
 
בית ספר לעיצוב שיער
 
בית ספר לספרות דיאנה
 
בית ספר לעיצוב שיער
 
 
 
רשת "דיאנה" מציעה לתלמידיה מגוון רחב של חבילות קורסים, המשלבים בין מספר מקצועות יופי שונים, וכל זאת במחירים אטרקטיביים. מחירה של חבילת קורסים זול באופן משמעותי ממחיר כל אחד מרכיבי החבילה בנפרד, וזאת בשונה מבתי ספר אחרים, בהם ניתן ללמוד עיצוב שיער בלבד.

בוגרי עיצוב שיער ומקצועות היופי ב"דיאנה" שולטים במספר מקצועות, ולפיכך מגדילים את סיכוייהם לקבל הצעות עבודה אטרקטיביות במיוחד. תחומי הלימוד שלנו מאפשרים להשתלב בעבודה במרכזי יופי יוקרתיים ואיכותיים, המציעים מגוון שירותים ללקוחות.

אנו מאמינים כי סוד ההצלחה של תלמידינו ובוגרינו, טמון בהקניית יסודות מקצועיים הנשענים על 60 שנות מוניטין מחד, ומאידך על אופק מקצועי השואף לחדשנות, לקדמה ולמעורבות בכל החידושים בענפי היופי בעולם, עוד בטרם אלו מגיעים אל המספרות ומרכזי היופי בישראל.

תלמידי דיאנה מסיימים את לימודיהם באקדמיה שלנו כשמחד הם נשענים על יסודות מקצועיים איתנים, ומאידך הינם חלוצים בכל הקשור לחידושים המקצועיים במספרות ומכוני היופי, בהם הם משתלבים בסיום לימודיהם.

אווירה משפחתית, רגישות ואכפתיות

ב"דיאנה" - בית הספר לעיצוב שיער ומקצועות היופי, כל תלמיד מרגיש הרבה יותר מסטודנט רגיל. מכיוון שאכפת לנו מכל תלמיד ותלמידה, תלמידים מתקשים יכולים ליהנות משיעורים פרטיים אחד על אחד עם מורי בית הספר, עד שהחומר יובן כהלכה.
מעבר לכך אנו חוגגים יחד שמחות, ואם חס וחלילה יש משברים אנו עוטפים את התלמיד ומחזקים אותו. ימי שני (היום החופשי של מעצבי השיער) הפכו ליום הביקור של רבים מבוגרינו, הבאים להיפגש איתנו באקדמיה וחולקים איתנו את הצלחותיהם המקצועיות והאישיות.
 
 
סרטון וידאו
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Google+‎
דיזנגוף 190, תל-אביב טל': 5226066 - 03 דוא"ל: stamaro@017.net.il
שעות פעילות: א' - ה'  09:00-20:00, ו' 09:00-14:00