לעמוד הפייסבוק שלנו לחצו כאן
 
 
 
עברית
 
 
 
Pусский
 
 
 
דיאנה בית ספר לספרות ולמקצועות היופי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* שם:
 
* טלפון:
 
  אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פדיקור מניקור בתל אביב

 
 
מקצועות היופי כוללים מגוון רחב של אפשרויות למי שמחפשת להכיר מקרוב את התחום ולבסס עצמה במקצוע המבוקש. ב-דיאנה, האקדמיה לעיצוב שיער ומקצועות היופי, אנו מתמחים בכל הנוגע לאסתטיקה וטיפוח הגוף ומציעים קורסים מקצועיים מידי יום ביומו.

בית הספר נוסד בשנת 1954 ומאז למדו איתנו מאות נשים שכיום עובדות כשכירות ועצמאיות בכל רחבי הארץ. הבוגרות שלנו יוצאות מבית הספר מוכנות לעבודה ובעלות הידע והניסיון להתחיל בקריירה חדשה ומצליחה. בואי גם את ללמוד איתנו באווירה נעימה ויחס אישי וכמובן, תחת הצוות המקצועי הטוב ביותר.

פדיקור מניקור בתל אביב

פדיקור מניקור בתל אביב הפך בשנים האחרונות למצרך חובה לכל אישה. מזג האוויר הלח הופך את הציפורניים ועור הידיים והרגליים לטעון טיפוח כמעט באופן שבועי ומשכך, התמחות בתחום פדיקור מניקור בתל אביב נחשבת להשקעה מקצועית חכמה.

נשים מודעות לכך שציפורניים לא מטופחות מעידות על הזנחה וחוסר אכפתיות ולכן, משקיעות מאמצים וכסף רב בטיפוחן. לכן, בתור קוסמטיקאית, אסור לך להישאר מאחור – חשוב להתעדכן בשיטות והטיפולים החדישים בתחום. בואי ללמוד את רזי התחום ותוכלי להקנות לעצמך ידע וניסיון בתחום מבוקש.

בקורס הפדיקור והמניקור באקדמיה נלמד את כל סודות הטיפוח של הידיים והרגליים, כולל המלצות וטיפים שתוכלי להעביר ללקוחותיך. נכיר מקרוב את המאפיינים הייחודיים של העור באותם אזורים וכמובן של הציפורן. נלמד טכניקות ושיטות עבודה פופולאריות של טיפול ומריחת לק, כמו גם שלבי עבודה נכונים, החל מריכוך העור וגזירה מדויקת של העור היבש ועד שיוף הציפורן ובחירת הגוון המתאים ללקוחה.

בעוד שקיימים לא מעט קורסי פדיקור מניקור בתל אביב חשוב לבחור בבית ספר מקצועי ובעל ניסיון, אשר נשאר מעודכן בחידושים בתחום. תעודה מאקדמיה מוסמכת ובעלת מוניטין כמו "דיאנה" (בנוסף לתעודה ממשלתית) תסייע לכן להשתלב בשוק העבודה וכמובן, תקנה לכן את הידע הכי טוב בתחום.

בין באם את מעוניינת ללמוד מקצוע חדש ומבוקש, להתחיל קריירה חדשה או שאת מבקשת לצבור עוד ניסיון בתחום הקוסמטיקה, התקשרי אלינו עוד היום והבטיחי את מקומך בקורס הקרוב.

 
 
 
 
 
 
סרטון וידאו
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Google+‎
דיזנגוף 190, תל-אביב טל': 5226066 - 03 דוא"ל: stamaro@017.net.il
שעות פעילות: א' - ה'  09:00-20:00, ו' 09:00-14:00