לעמוד הפייסבוק שלנו לחצו כאן
 
 
 
עברית
 
 
 
Pусский
 
 
 
דיאנה בית ספר לספרות ולמקצועות היופי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* שם:
 
* טלפון:
 
  אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עיצוב ציפורניים

 
 
האם את בעלת זיקה לעיצוב, אוהבת אסתטיקה ונותנת תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר?
אם כן אז כדאי לך להצטרף לקורס בניית ציפורניים המתקיים בבית הספר דיאנה!

הקורס מיועד למעוניינות להעמיק את הידע בתחום עיצוב וטיפוח הציפורניים ואף לשלב זאת בתחום אומנותי הכולל ציור, פיסול ועוד. תחום הציפורניים זוכה לתנופה רבה בשנים האחרונות במגוון מישורים, כגון: עיצוב, טיפוח, קישוט, בנייה, פדיקור- מניקור. נשים רבות כבר לא מסתפקות במריחת לק בצבע אחיד אלא הן אוהבות "להשתולל": לשחק עם כמה צבעים, לקשט את הציפורניים באבנים, ציורים ועוד. כיום, נשים נוהגות לפנק את עצמן לקראת אירועים חגיגיים ובכלל בטיפולים שונים כמו פנים, שיער, איפור ועוד. עיצוב ציפורניים הפך להיות חלק בלתי נפרד מחבילת הפינוק שכל אישה רוצה.

בית ספר דיאנה יעזור לך ללמוד מקצוע מבוקש!
האם דרוש ידע מקדים על מנת להירשם אל קורס בניית ציפורניים?  אין צורך בידע קודם או כשרון מיוחד. כל אחת יכולה להשתתף בו ולהצליח.  הקורס מקנה מיומנויות לעיצוב וטיפוח ציפורניים. הקורס מתמקד בשיטות מתקדמות הכוללות:

  • פיסולים עם אבקות אקריל
  • ציורים עם צבעי אקריל
  • אקווריום
  • עבודה עם תבניות
  • שילוב של ציור עם אבנים
  • סוגים שונים של פרנץ' לכלות בשילוב אבנים וציורים
 
 
 
עיצוב ציפורניים
 
בניית ציפורניים
 
 
 
בית ספר דיאנה קורס מקיף באופן מלא את כל נושאי העיצוב והטיפוח. הקורס הוא אינטנסיבי ומלא בידע חיוני שיעזור לך להצליח בתחום. אנו מקפידים על למידה בשלבים המתמקדים בכל פרט ונכנסים לעומקו. הקורס שאנו מציעים משלב בתוכו ידע תיאורטי וידע מעשי אך צוות המורים שם דגש על הפן המעשי במהלך הקורס. אתנו התלמידות חוות התנסויות רבות. כך כאשר הן מסיימות את הקורס, הן יותר מוכנות לשוק העבודה.

יחס אישי באווירה אינטימית
בבית ספר דיאנה מייחסים חשיבות רבה לאווירה בבית הספר בכלל ובקורס בפרט. הקורסים מתבצעים באווירה ביתית ובקבוצות קטנות על מנת שהתלמידות יקבלו את מלוא תשומת הלב. המורות סבלניות ואדיבות והן דואגות להצלחתן של משתתפות הקורס.

לימודים שיעזרו לך למצוא עבודה טובה וזמינה
בסיום הקורס המשתתפות מקבלות דיפלומה בעברית ואנגלית מטעם בית ספר "דיאנה". מכיוון שהקורס ברובו מעשי לאחר סיומו הבוגרות יכולות להתחיל לעבוד במקצוע באופן מיידי. בוגרות קורס בניית ציפורניים יכולות להשתלב בקורסי בניית ציפורניים, פדיקור-מניקור ובכך להרחיב את ידע להיחשף לתחומים נוספים.

הירשמו עוד היום ותוכלו ליהנות מכל היתרונות שבית ספר דיאנה מציע!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Google+‎
דיזנגוף 190, תל-אביב טל': 5226066 - 03 דוא"ל: stamaro@017.net.il
שעות פעילות: א' - ה'  09:00-20:00, ו' 09:00-14:00